Srpen 2008

Ubuntu 8.10

11. srpna 2008 v 10:47 | Zidgor
V dubnu tohoto roku vyšla verze 8.04 linuxové distribuce Ubuntu. Distribuce, se kterou jsem zatím neměl jediný problém. Avšak již nyní se těším na Ubuntu 8.10. Proč??

Zidgor.blog.cz nekončí… Jede dál!!!

10. srpna 2008 v 11:32 | Zidgor |  Off topic
Tento blog již od konce května zeje prázdnotou. Od té doby vyšel jen jeden článek a ještě k tomu vyšel zároveň zde i na blogu Pilsenteamu . Rozhodl jsem se s tím něco udělat!
Ano přesně tak. Přechod k Pilsenteamu a naprosté opuštění tohoto blogu bylo unáhlené. Prostě jsem od něj čekal více. Bohužel to více nepřišlo a tak se vracím , abych to zde opět rozbalil.
Hlavou se mi již prohání několik námětů na články, které jistě brzy napíši. Zkusím trošku přeorganizovat sekce blogu, protože nejsou zrovna ideální, ale hlavně se po hlavě vrhnu na psaní článků.
A k tomu patří i výzva na vás. Pokud máte námět na článek, nebo máte již nějaký napsaný - Neváhejte mi napsat na zidgor[zavináč]seznam.cz . Pokud se mi námět zalíbí, určitě o něm s chutí napíši. A co se týká článku tak ho rád uveřejním na svém blogu , samozřejmě s poděkováním autorovi.
Takže se těším u dalšího článku - Zidgor …