Nová éra přichází (Revoluce? Ne Evoluce... )

30. května 2008 v 21:03 | Zidgor |  Ze života

Aneb co vás čeká a nemine.


Dnes začnu trošičku oficiálněji než obvykle :)

Vážení čtenáři, vážené čtenářky.

Je tomu jen pár dnů, co jsem složil maturitní zkoušku na Gymnáziu Luďka Pika v Plzni. Po týdnu úmorného učení, obav a stresu je zkouška dospělosti konečně za mnou a já mohu jen doufat že jsem do toho "dospělého" života vykročil tou správnou nohou. Každá akce vyvolá svou reakci, ale to poznám nejspíš až za nějaký čas.
V průběhu června a července mě čeká ještě několik důležitých zkoušek. Ač jsem přijatý naFakultu elektrotechnickou na ZČU pokusím se úspěšně složit zkoušky na Fakultu aplikovaných věd na ZČU obor Kybernetika a řídící technika. Popravdě se stále nemohu rozhodnout, která škola by pro mě byla vhodnější. Také se konečně chystám do autoškoly, ale to až v červenci.
Samozřejmě budu mít v současné době mnoho času a tak se zde určitě budou objevovat nové články, glosy a recenze.
Dnešním dnem se pouštím do projektu, který by měl v budoucnu nahradit tento blog, ale jelikož jsem na začátku tak vám zatím více neřeknu. Ovšem slibuji, že vás budu občas informovat.
Pokud jste tento krátký článek dočetli až na toto místo, tak vám gratuluji a zároveň děkuji. Snad se alespoň v někom z vás probudí kapka zvědavosti a zase se vrátí.

Mějte se krásně, užívejte života a zase někdy nashledanou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama