Prosincový prolog

1. prosince 2007 v 15:25 | Zidgor |  Off topic
Vítám vás u dalšího článku. Dnes jsem se rozhodl napsat článek čistě neodborný. A o čem bude? No nechte se překvapit :)

Ještě jednou vás vítám. Právě tu sedím u svého stolu, píšu tenhle článek a říkám si, že bych si měl na stole poklidit. Ale o tomhle vlastně vůbec psát nechci. :) .

Mám pro vás otázku. Nevíte co s penězi? Máte na účtu o pár milionů víc než byste chtěli? Pokud je odpoveď ano, tak se rozhodně podívejte na stránky DREAMLIFE . Myslím že si tam každý majetný vybere to své. Ať už automobil nebo hodinky, s cenou většiny výrobků se nedostanete pod 100000. Takže dámy a pánové račte vybírat. :) Pokud snad nejste tak majetní tak si alespon můžete stáhnout nádherné wallpapery na plochu, jako jsem to uděla například já :) (Pro ty, kteří by snad měli problém s poznáním tohoto vozu, jedná se o ASTON MARTIN DBS9)
Na tomto místě vám musím položit další otázku. Máte rádi sport (Hlavně hokej a fotbal)? Pokud byla odpověď kladná, tak pro vás mám dva blogy. Na prvním získáte informace hlavně o hokejovéO2 extralize a fotbalové gambrinus lize. Za povšimnutí také stojí sekce Sportovní vzpomínky. Blog je sice ještě v plenkách, ale již nyní jsou na něm zajímavé informace ze světa sportu. A jak se na něj dostat?? Stačí kliknout na tento odkaz . Druhý blog není tak výrazně zaměřen na sport. Samozřejmě se na něj nějaké sportovní informace dozvíte a to zejména z oblasti NHL. Nachází se zde ovšem i čistě nesportovní sekce. Lépe řečeno převládají. Můj názor je, že si blog rozhodně zaslouží vaši pozornost. Minimálně se u něj pobavíte. Stačí jen jeden klik :) .
U blogů ještě chvíli zůstaneme. Tentokráte blog pro milovníky dinosaurů. Tedy neberte to doslova. Nejde o blog, na kterém byste našli informace o Jurském parku. Možná se teď cítíte zmateni, podvedeni, nebo jen mrzutě, avšak není to na místě. Hned vám vše vysvětlím. Autorkou blohu je totiž členka Hnutí Brotosaurus. Najdete zde reportáže z "bronťáckých" akcí, střípky ze života Tjen Welion (autorka) a také výsledky práce s jejím "miláškem". Kdo netuší tak se jedná o její fotoaparát :) Co víc dodat? Snad jen že nápad na vytvoření blogu pochází právě od ní :) . A už vám zajisté chybí jen odkaz.

Tak to byl poslední odkaz a teď už jen pár střípků z mého života. :)

Jsem rád že jsem si našel chvilku tento čláek napsat, protože poslední dobou vůbec nestíhám. Tuhle práce pro lékárnu, támhle pro změnu práce pro lékárnu, do toho práce pro školu a spoustu školních i neškolních poviností... Snad se odhodlám dát sem obrázky z mých hrátek s grafikou :)

Moje nálada je v posledních dnech ("Týdnech") velice proměnlivá. Dokáže mi vytočit i zdánlivá maličkost. Včera mi ovšem jedna věc náladu zvedla. A to hokejový zápas Plzně proti Spartě. Tak našlapaný stadion jsem snad ještě neviděl. Je pravda, že Plzeň tak vysokou návštěvnost opravdu často nemá. Na zápas se přišlo podívat 7385 diváků.
V první třetině Plzeň dělala fanouškům (Tedy i mně). Spartu doslova drtila a na konci vedla již 2:0 . Sparta se ovšem vzpamatovala a tak základní hrací doba nic nevyřešila. Skóre po šedesáti minutách bylo 3:3 . Prodloužení také nic nevyřešilo a tak přišli na řadu nájezdy, po kterých se nakonec radovali domácí. Pokud o zápase chcete vědět víc tak se podívejte na již zmíněný blog.

Po včerejší spokojenosti jsem dnes narazil na článek o ICQ, který mě nepotěšil. Společnost AOL začala aktivně zasahovat proti alternativním ICQ klientům a začala vypínat servery, díky kterým je tato podpora možná. Donutilo mě to poohlédnout se po internetu a uvažuji o přechodu na protokol Jabber. Již jsem si vše nainstaloval. Jediný problém je, že většina mých kotaktů má pouze ICQ a přechod na Jabber pro ně nepřichází v úvahu...

Nakonec jedna fotka. Tedy já v hokejovém :
Je to sice foto ze souboje s Pardubicemi, ale to už nehraje roli.

A to je konec dámy a pánové. Pokud jste se článek dočetli až jsem tak vám děkuji za pozornost a těším se u dalšího článku nashledanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama