Webové hry? - Proč ne

2. dubna 2007 v 13:54 | Zidgor |  Recenze
článek o webových hrách. Až jsem byl překvapen množstvím těchto her...

Webové hry. Kdo by je nehrál, nebo o nich alespoň nezaslechl. Já vám jich teď pár z nich představím.

Dark Elf - Odkaz
DE je fantasy webovka zasložená na světě J.R.R.Tolkiena . Můžete s vybrat z několika ras (od lidí až po Enty) a již se vrhnout do hry. Hra je dobře promyšlená. Ale musíte mít trochu nahráno, než se pustíte do vyšších lig. asi největší pochvalu zaslouží grafické provedení. Při hře máte k dispozici nádhernou mapu, na které se vlastně vše odehrává.
8/10 b

WebGame - Odkaz
WG je webovka, ve které si založíte svůj stát a ten spravujete. Musím říct, že po registraci budete unešeni možnostmi. Avšak mě osobně tato webovka po několika dnech přestala bavit. Možná to je tím, že mám radši větší fantazii.
6/10 b

Nadace a říše - Odkaz
NaR je sci-fi webovka s ohromnými možnostmi. Má dobré grafické provedení a funkcí je opravdu moc. Já jsem se chvílemi až ztrácel, ale musím pochválit náad a spracování...
8/10 b

Travian - Odkaz
Tato webovka vychází z doby antické. Máte svoji vesnici a její okolí. Můžete stavě budovy a také je vylepšovat. to vše v nádherném grafickém provedení. Tato webovka mě naprosto uchvátila a vřele jí doporučuji. Málem bych zapomněl na výbšr máte 3 národy - Germány, Římany a Galy.
10/10 b

Doufám, že vám to rozšířilo obzory a jestli se do některé přihlásíte tak přeji hodně štěstí a mnoho zábavy. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama