Jak vlastně vznikl Zidgor?

1. dubna 2007 v 18:14 | Zidgor |  Ze života
Krátký příspěvek o vzniku této přezdívky

Tuto přezdívku mám již od nepaměnti, avšak teď po letech jejího používání se musím ohlédnout po tom jak vlastně vznikla.
V sedmé třídě základní školy sem se poprvé dostal ke hře na hrdiny jménem Dračí doupě. Hra mě uchvátila, avšak měl sem problém. při vytváření postavy jsem nikdy nemohl příjít na vhodné jméno. Pokud vynechám první jména, která jsem používal a která mi ani příliš dlouho nevyržel, dostanu se až k přezdívce Sigor. tato přezdívka patřila barbarovi, který uměl sotva do 5 napočítat, ale sedla mu. S touto postavou sem hrál celkem dlouho, avšak tuto postavu zabili a já si musel udělat novou. Zde nastal problém. Nechtěl sem dát stejné jméno, ale věděl sem, že by to chtělo něco obdobného. Zidgor se zrodil na jednom z dalších sezení. V tu chvíli sem si připadal jako Karel Čapek, když se zeptal svého bratra jak má říkat svým !nelidem! v povídce R.U.R. . Zeptal jsem se našeho PJ a on mi řekl. Tak si říkej třeba Zidgor. A přezdívka byla na světě. Od té doby se ze zidgora stal Kouzelmník, Válečník a pokud mě paměť nešálí tak z něj naposled byl čestný kněz (možná až moc) . Zidgor se však stal ještě něčím. Stal se mojí součástí. Lépe řečeno já se stal Zidgorem. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josh Josh | 11. dubna 2007 v 18:31 | Reagovat

A já myslel že je Zidgor trpaslík se stříbrnym knírem...to jsi mě vyved z omylu:) Škoda že se nezmiňuješ taky o vzniku svého dnes již neoficiálního příjmení,to by mě zajímalo:)) ale jinak pěkný,konec je skoro dojemnej:)

2 Zidgor Zidgor | 11. dubna 2007 v 18:37 | Reagovat

No ano on byl trpaslíkem, ale jen nějaký čas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama